seginus yayınları paketler

E-Kitap Paketi


E-Kitap Paketi

Kitap dünyasının tüm dünyada yükselen yıldızı e-kitap yayıncılığıdır. Aslında karton kapaklar, saman kağıtlar kitapların hatta neredeyse hikayelerin birer parçası iken e-kitap yayıncılığının gerçek raflarla mücadele etmesi imkansızdır fakat son dönemler teknoloji dünyasının en çok kullanılan ürünü olan akıllı tabletler ve sadece e-kitap okumak için üretilmiş tabletler, yoğun hayatları dolayısıyla gününün bütün planlarını ve iş bölümünü dijital ortamlarda planlayan insanların artık vazgeçilmez parçaları olmuştur. Bu yüzden günümüz insanının e-kitaba yönelmeyeceğini düşünmek neredeyse gerçek dışıdır. Bu sebeple dijital yayıncılık tamamen basılı kitap devrine cebretmeden yükselişine devam ediyor ve yayınevleri bu sektörü görmemezlikten gelemiyor.

Ülkemizde birçok online kitapçı e-kitap satışlarına neredeyse beş sene öncesinde başlamış hatta sektöre yeni giren büyük satış siteleri takipçilerine kampanyalar ile e-kitap okuyucuları hediye etmeye başlamıştır. Artık birçok yayınevi e-kitap satışları ile gelirler elde etmeye başlamış, kolay satın alınabilirlik sayesinde ise birçok amatör yazara rağbet artmıştır. İşte bu sebeple bizde Seginus olarak e-kitap yayıncılığı ile adını duyurmak isteyen yazar adaylarımıza bu paketi hazırladık.

 

  • E- Kitap Paketimiz İle Hangi İmkanları Elde Edersiniz?

E-kitap yayınlatmak istiyorsunuz ve bizimle iletişime geçip çalışmaya karar verdiniz. Bu pakete sahip olan yazarımız öncelikle kitabının tashih yani noktalama düzeltmeleri için bizim tashih editörümüzü kiralamış olur. Sonrasında kitabın iç düzenlemesi yani dizgisi yapılır. Seginus’un deneyimli grafikerleri size harika bir e-kitap kapağı tasarlar. Eğer ki deneyimli yazar editörlerimiz ile editörlük hizmetimizden faydalanmak isterseniz bunun için ayrıca fiyat almanız gerekmektedir.

En nihayetinde baskı maliyetlerinden kurtulmuş, sadece dijital ortamda eserleri bulunabilen bir yazar profili olursunuz. Seginus ailesinde olmanın avantajları ise her zaman sizin lehinizedir. Çünkü biz bir yazarımızın gelişim, değişim, yeni eser süreçlerini takip ederek her daim yayıncılık dünyasına nasıl faydalı olabileceğini düşünen bir ekibiz.

  • Tüm E-Kitap Satış Sitelerinde Satış

Elbette ortaya çıkardığımız eserinizi insanlara duyurmamız, satmamız gerekiyor. Bunun için Türkiye’nin büyük online kitap alışveriş siteleri ile anlaşıyoruz ve kitabınızı arzu ettiğiniz fiyattan satışa çıkartıyoruz. Sonrasında kitabınızı kaderine terk etmiyoruz elbette. Seginus Yayıncılık olarak elimizde ki bütün imkanlar ile eserinizin bir e-kitap olduğu ve satışta olduğunu belirten tanıtımlarımız ile haberi yaymaya çalışıyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan verildi, puan: 5,00 üzerinden 5)

Biz Sizi Arayalım

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Sizi Hangi Saatler Diliminde Arayalım

Size Nasıl Ulaşalım ?
 Telefon E-Posta