seginus yayınları paketler

Kitabını Kendin Tasarla

Tasarım 25 Mayıs 2016 - 13:29 576 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Kitabını Kendin Tasarla

Bir kitap hayal edin. Her bir detayı sizin öngörüleriniz, zevkleriniz, tecrübeniz ile donanmış. Hayal etmeye devam edin; bu kitap bütün kitapçıların raflarında, internet kitap satış sitelerinin ana sayfasında, sosyal medya paylaşımlarında görünüyor ve gitgide yayılmaya devam ediyor. Kitabın içerikleri, çarpıcı kapak resimleri, arka kapak yazısının birçok mecrada reklam amacı ile değil içeriği ile paylaşılması, artık sizin çok satan bir yazar oldunuz anlamına gelir. Bu etkiyi yaratmak için çok güçlü bir yayınevine, harika bir editöre, usta bir grafikere ihtiyacınız var. Genelde iyi bir sanat eseri çoğu zaman usta bir ekibin elinden tek bir eser olarak ortaya çıkar. Sizde böylesine paylaşılan bir eserin sahibi olabilir, Seginusun profesyonel ekibi ile aklınızda ki her şeyi yayıncılık dünyasına aktarabilirsiniz. Seginus ile kitap yayınlatmak ve onu baştan sona kendiniz tasarlamak uzak bir hayal değil. Sadece yapmanız gereken bizi ziyaret etmek veya dosyanızı yollayarak süreci başlatmak. Hikayeniz hazır, kapak fikriniz hazır sadece ama sadece sizi anlayacak bir yayınevine ihtiyacınız var. İşte tam burada sizin hayallerinize rehberlik ediyoruz ve hayallerinizde ki kitap artık raflarda, sosyal medya paylaşımlarında, internet kitap satış sitelerinde hatta ulusal basın ve medya organlarında paylaşılıyor, beğeniliyor. Bu amatör bir yazarın en büyük hayalidir. Peki yayınevlerinin kapısında beklemek yerine bu hayallerinize neden daha kısa sürede ulaşmayasınız?

kitap kapak tasarımı

Kitap yayınlamak makalemizde bahsettiğimiz üzere gerekli olan özelliklere sahipseniz, yani yazılı ve bitmiş bir eseriniz varsa hemen bizimle iletişim kurun. Sonrasında arkanıza yaslanarak kitabınızın profesyonellerin ellerinde şekillenmesini ve bir çocuk gibi doğmasını bekleyin. Kendi tasarımlarını hayal et derken kast ettiğimiz kitabınıza dair her türlü bilgiye sahip olmanız hasebi ile bütün varidatınızı eserin son matbaa çıkışına kadar kendimize rehber etmek düsturudur. Sizin uzun zaman hayal ettiğiniz tasarım argümanları emin olun ki profesyonel ekibimiz tarafından piyasanın en iyi şartlarında gerçeğe aktarılır. Mesela ‘Hayat Ağacı’ isimli bir dram yazdınız. Roman formunda ki bu dram için hayal ettiğiniz kapak sadece vektörel görünen bir ağaç resmi. Yani kapak için bizden sadece beyaz arkaplan üzerine gölgeler içinde bir ağaç resmi talep ettiniz. İşin bu kısmı oldukça karmaşıktır. İyi bir grafiker ile kötü bir grafikerin beyaz fonun üzerine yerleştireceği ağaçlar arasında doğu-batı kadar fark olabilir. Biz sizin hayal ettiğiniz en kısıtlı imajları bile oldukça beğenilecek tarzda grafiklerle hazırlıyoruz ve hayal dünyanızda oluşturduğunuz, tamamen kitabınızın içeriğinin ana fikri olan o kuru ağaç resmini, çok satan bir kitabın kapağı haline dönüştürüyoruz.

baskı tasarım

Bir Yazar Hayal et

Aslında biz size hayalinizde ki yazar profilini tasarlamayı vaat ediyoruz. Yani hem kalemi, hem duruşu, hem bir sonraki eserlerinin içeriği ve niteliği hem de arzu ettiği reklam kampanyalarının içinde yer alan ve halkın gözünde bu argümanların toplamı ile şekillenen bir yazar profili. Bu konunun detayları için yazar tanıtımı sayfamıza göz atabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan verildi, puan: 5,00 üzerinden 5)

ETİKETLER:

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yazar Web Sitenizi Oluşturalım

Seginus yayınlarının bütün yayın tanıtım hizmetleri en üst r...

Kitabınız Harika Görünsün

Kitabınızın piyasa şartlarında tutunabilmesi için her yönden...

Harika Kapaklar

Yayıncılığın belki de en ilginç taraflarından...