seginus yayınları paketler

Neden Seginus


Neden Kitabınızı Bizden Çıkarmalısınız?

Kitabınızı Seginus Yayınlarından çıkarmanız için birçok sebebiniz var. Size bunlardan sırası ile bahsetmeyi isteriz. Çünkü yazdığınız eseri yayınlatmak için öncelikle iyi bir yayınevine ihtiyacınız var. Ödemeli yayıncılık seçeneği ile beklemeden eserinizi bastırmak büyük iş. Fakat şunu unutmayın ki yayıncılık kitap bastırmaktan çok daha büyük bir iştir. Bu sadece matbaa meşakkatleri ile sınırlı bir durum değildir. Bir kitap yayınlamak için piyasa nabzını tutabilen güçlü pazarlamacılara da ihtiyacınız vardır. Çünkü yayıncılık işi, kitapçılar ile yürütülen bir iştir ve bütün dijital imkanlara rağmen yayın sektörü neredeyse hiçbir şekilde dijital ortama geçmemiştir. Okur her zaman için elle tutulabilir, ciltli, saman kağıdına değer verir. Bu yüzden yayıncılık sektörünün geleceği bile halen kitapçıların ellerindedir. Biz bunu çok iyi biliyor ve dijital mecraları büyük ölçüde reklam amaçlı kullanıyoruz. Bizim için önemli olan eserlerimizin kitapçılarda yer almasıdır. Şimdi neden kitap yayınlatmak Seginus Yayınlarını seçmelisiniz, bunun nedenlerine bakalım.

yeni bir yıldız seginus

Güçlü Yayıncılık Tecrübesi

Editörlerimiz ve pazarlamacılarımızın hepsi yayıncılık tecrübesine sahiptir. Bir kitabın başlangıcından sonuna dek tecrübeli insanlar ile çalışmak, bir yazar için her zaman büyük bir avantajdır.

Güçlü Editörlük Tecrübesi

Bir metinde editörün yapabileceği dokunuşların niteliğine, o metinlerde ki değişimleri görmeden inanamazsınız. Editörlük yayıncılığın en önemli alanlarından biridir ve unutmayın ki, bir yayınevinin editör olarak görevlendirdiği kişi makam olarak editörlük mesleği altında çalışsa da hiçbir şekilde metin değiştiremeyen bir editöre tam anlamı ile editör denilemez. Sadece okuma yaparak metin seçen kişiler, yayınevlerinde editör adı altında çalışsa da, editörlük çok detaylı, yazma sanatının her bir detayına hakim olmayı gerektiren bir iştir. Biz Seginus olarak, kitap yayınlamak istiyorum diyerek kapımızdan giren her kişiyi, hayallerinin ötesinde bir profesyonellik ile buluşturuyoruz. Zaten yazarlarımız editörlerimiz ile çalışmaya başladıktan sonra şunu anlıyorlar ki; Seginus editörleri ile çalışmak mutlaka bir ayrıcalıktır.

Eserlerde Görsel Kalite

Raflara yeni çıkmış, henüz kimsenin bilmediği bir amatör yazarın en büyük silahı, her bir eseri eline alarak inceleyen kitap kurtlarının merakıdır. Bu sebeple iyi bir kapağa ve eserinizi en iyi anlatan nitelikli bir arka kapak yazısına sahip olmalısınız. Biz arka kapak yazısı konusunda size destek veriyoruz. Öte yandan elbette ki kitap kurtlarını tavlamınız için gereken renk uyumunda, resim seçiminde uygulanmış ustaca bir iş ile eserinizi buluşturuyoruz. Grafikerimiz daha önce piyasada çok satan birçok eserin kapağını başarı ile yapmıştır. Eserinizin konusunu inceleyerek mutlaka size en uygun imajlardan kolajlar yaparak, gördüğünüzde sizi heyecanlandıracak bir kapak yapacaktır.

Sanatsal Yönlendirme

Sanatsal yönlendirme ne demektir? Yayıncı olarak bu kavramı en kısa şöyle anlatabiliriz; amatör bir yazarı hem metinsel, hem biçimsel olarak yayın hayatına uyarlamak… Çünkü amatör yazarlar çoğu zaman aynı hataya düşer. O hata şudur ki; ya çok iyi bir yazar olduğuna inanmak, veyahut sıradan bir yazar olduğunu düşünmek. Bu sebeple usta yayıncılar ile buluşan yeni yazarlar ya kendi değerini bulur, ya da hayallerinden vazgeçmek zorunda kalırlar. Seginus yayınları olarak kitap yayınlamak isteyen herkesi davet ediyoruz fakat para kazanmak uğruna onları yanlış dolduruşlara getirmiyoruz.

Dağıtım Ağı

İyi bir dağıtım ağına sahip olmak için birçok dağıtımcıyı tanımanız gerekmektedir. Kitap yayınlamak istiyorum diyerek ödemeli yayınevlerine başvuran yazar adaylarının birçoğu bu tarz yayıncılara dağıtımın önemini bilmeden giderler. O yayıncılarda para ödeyen yazar adaylarına dağıtım kısmından bahsetmezler. İşin yarısının dağıtım ile ilgili olduğunu muhtemelen sizde bilmiyorsunuz. Şöyle diyelim ki, bu işin her bir veçhesi ayrı bir öneme sahiptir ve her biri diğeri olmadan başarılı bir yayıncılık serüveni için olmazsa olmazdır. Yani biri eksik olursa diğer bütün veçheler önemini yitirir.

Şunu unutmayın; Seginus, yayıncılık sektöründe yeni olabilir fakat çalışanları eski yayıncılardan oluşmaktadır. Bu yüzden Seginus dağıtım ağının yazarlar için önemini biliyor ve bu yönünü güçlü pazarlamacılar ile kuvvetlendiriyor. Siz de kitap çıkarmak istiyorum diye bize başvuran çoğunluğa katılın ve güçlü bir yazar olma yolunda ilk adımınızı atın.

Zamanında Ödeme

Telif hakları kısmında anlattığımız üzere, eserinizin telifi tamamen size aittir. İskontolu fiyatı üzerinden hesap yaptığınızda her bir eserden ne kadar kar edeceğinizi hesap edebilirsiniz. Eğer ki kitabınızın çok satan bir eser haline geldiyse, muhakkak ki size olan ödeme şekillerini evriltebiliriz. Öte yandan her bir yazar adayı mutlaka altı ay içinde, eğer kitabı sattı ise ödeme alabilir. Ödeme için mutlaka yayınevimiz ile temasa geçmeli ve ödeme talep ettiğinizi bildirmelisiniz.

seginus yayınları hakkında

Yetenek Avcısı

Seginus yeni yeteneklere inanılmaz derecede önem vermektedir. Evet biz ödemeli bir yayıncılık grubuyuz ve istisnasız bu şekilde hizmet veriyoruz. Fakat bizden eser yayınlatan her bir yazar muhakkak ki hem piyasanın ve herşeyden önce bizim gözetimimiz altındadır. Bu sayede kitabı kitlelerce beğenilen bütün Seginus yazarları bizim menajerlik hizmetimize adaydır. Eğer ki eseri belirli satış rakamlarına ulaşırsa, muhakkak yazarımız ile masaya oturarak ona para ödemeden kitap yayınlatabileceği ve telifli bir yazar olma imkanı elde edeceği yeni bir dünyanın kapılarını açarız. Yani usta bir yazar olmak için Seginus yayınlarının kapısından dışarı çıkmanız gerekmez.

Yayıncılık Asistanı

Yayıncılık dünyasında eğer ki yeterince tatmin olmadıysanız, eğer ki kitabınızın daha fazla satması gerektiğini düşünüyorsanız hiç durmayın Tekrar Seginus’un yolunu tutun. Kapımız yazarlarımıza her daim açıktır. Hemen özel bir toplantı yapalım ve size satışlarınız ile ilgili bilgiler verelim. Öte yandan tanıtım için neler yapmak gerekli bunları tekrar istişare ederek gerekirse sizi reklam paketlerimizden yararlanmak için ikna edelim.

Reklam Hizmetlerimiz        

Biz halen reklam hizmetleri vermekte olan bir firmanın kardeşiyiz. Yani reklam konusunu çok iyi biliyoruz. Size bir ürünün pazarlanması için gerekli olan her bilgiyi verebilir ve hatta isteğiniz doğrultusunda hayata geçirebiliriz. Reklamlarınızın satış grafiğine nasıl etki ettiğini size sunabilir ve artırılması talebinize hemen karşılık verebiliriz. Kitap tanıtımı için gerekli olan bütün mecralara hakimiz. Önemli olan sizin bu konuda ki arzunuz ve tabi ki paketlerimizden birini satın almanız. Eğer ki yayın paketleri konusunda yazarımız ile anlaşabilirsek, muhakkak yazarımızı kısa süre içinde yayıncılık dünyasının tanınmış bir siması haline getirebiliriz. Gerisi eserinizi reklamlar ile satın alıp okuyan kişilere kalmış. Eğer ki yeterince kuvvetli bir dönüş alırsanız muhakkak yayın dünyasına isminizi en kısa sürede tanıtmaya başlarsınız.

Muhteşem Sıcaklık

Biz Seginus yayınlarını kurarken sadece kitap bastırma merakı içinde olan yazarlar üzerine bir Pazar oluşturmayı hayal etmedik. Yayıncılardan kurulu bir kadromuz olduğu içini her daim amatör yazarlar ile desteklenen yayın piyasasının daha canlı olduğunu bilerek işe gönül bağı etkenleri ile katıldık. Bu sebeple her bir amatör yazar bizim için değerlidir ve kendilerini Seginus çatısı altında mutlak huzurda bulabilirler. Çünkü her daim yaslanacak dev bir ağaç gibidir yayınevimiz. Sizde hiç çekinmeden sorular sorabilir, çayımızı içmeye yanımıza gelebilir ve her türlü arzunuzu mail ile bize danışabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (36 puan verildi, puan: 4,89 üzerinden 5)

Biz Sizi Arayalım

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Sizi Hangi Saatler Diliminde Arayalım

Size Nasıl Ulaşalım ?
 Telefon E-Posta