seginus yayınları paketler

Şairler Paketi


Şairler Paketi

Şairler edebiyat dünyasının en aktif sanatçılarıdır. Çünkü şiirler kitlelere ulaşamıyorsa şairin arzusu ve şiiri tamamlanmamış demektir. İyi bir şair kelimeleri harmanlayıp büyük metinleri küçük armağanlar halinde okuyucusuna sunar ve takdir edilmek için şiirinin okunmasını bekler. Seginus yayınlarının şairlere özel bu paketi, şiir kitabı yayınlatmak istiyorum diyen bütün şairleri ilgilendiriyor.

Şairler paketimiz sizi fazla külfete sokmadan, bekletmeden tanınmış bir şair olmanız amacı ile çerçevelendirilmiş bir yayın paketidir. Şiir kitabı yayınlatmak isteyen birçok şair yayınevimizin bu hizmeti ile usta şairlerin sahip olduğu bütün yayıncılık fırsatlarına ve imkanlarına sahip olacaktır. Geriye kalan tek şey eserin satışıdır. Seginus Yayıncılığın her paketinde, özellikle usta yazarlar paketinde eser ve yazarının ismini duyurmak için birçok reklam ve yayıncılık fırsatı mevcuttur. Bunların çoğunu sahip olduğunuz paketin çerçevesinde biz karşılıyoruz ve mutlaka satış olarak ortaya ciddi farklar çıkıyor ama yine de en azından şiirlerinizin internet ortamlarında bir şekilde takipçilerinin olması bizim ve sizin işinizi kolaylaştıran etkenlerdendir.

Şimdi gelin yayınevimize başvuran ve şairler paketini satın alan yazarlarımıza hangi imkanları sunuyoruz bir göz atalım.

a- Eserinizin Kitap Haline Getirilmesi

İsterseniz yayınevimize gelerek birebir görüşme ile isterseniz dosyanızı bize internetten yollayarak süreci başlatabilirsiniz. Unutmayın biz ödemeli yayıncılık yapan bir firma olsak bile kitap yayınlamak için bazı editör kıstaslarına dikkat ederiz. İşin basit manası; bir ortaokul defterini yayınevimizin adı altında piyasaya süremeyiz. Editör onayımızı aldıktan sonra size danışarak süreci başlatmayı önereceğiz ve sizde kabul ederseniz bir ön ödeme sonrasında eserin iç dizgisi bir şiir kitabı olarak fontlarından dizilişlerine kadar tasarım işleminden geçecektir. Sonrasında hayalinizde ki kapağı tasarlamak için düğmeye basacağız ve işinin ustası grafikerlerimize sizin fikirlerinizi emanet edeceğiz. İçinize sinen, piyasa şartlarının üstünde bir kapak tasarımı yapıldıktan sonra artık baskı aşamasına geçeceğiz.

b- Eseriniz Matbaa Yerine Dijital Olarak Basılıyor

Şair Paketimizin asıl olayı tıpkı Online Yazarlar Paketi içeriğinde olduğu gibi dijital baskı ile üretimdir. Yani dizgisi ve kapağını tamamlayıp bandrollerini kültür bakanlığından aldığımız eserinizi kitapçılara bildirip siparişlerini alıyoruz. Aynı zamanda eseriniz çıkar çıkmaz bütün online kitap satış sitelerinde stoklara açılıyor ve isminiz ile aratıldığı zaman eseriniz bütün internet kitapçılarında görülebiliyor. Kitapçılara talep ettikleri oranda eseri aynı gün içinde basarak yolluyoruz. Veya internet siparişleriniz hangi gün ne kadar miktarda gelirse gelsin dijital baskı ile üretilip talepler karşılanıyor. Eve bu şekilde matbaa külfetinden kurtuluyorsunuz ve eseriniz ne kadar satarsa satsın matbaa baskısı yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Biz her daim sipariş geldiği anda eserinizin elimizdeki dijital kopyasını baskıya sokuyor, – gelen siparişlere göre matbaa baskısı kalitesinde dijital çıkışını alıyoruz. Daha sonra ne kadar satış olmuşsa altı ayda bir size eserinizin etiket fiyatının %20’sini kitap baskı maliyetini düşerek ödüyoruz. ‘Şairler Paketi’ ile neredeyse cüzi ücretlerde, kitapçıların talep ettiği, talebinin anında karşılandığı bir kitabınız oluyor. Ve hiçbir zaman tükenmesi mümkün olmuyor.  

Şairler Paketinin Ücreti Nedir?

Bu paketi satın alan şair neredeyse kusursuz bir yayıncılık hizmeti elde ediyor. Seginus gibi bir marka altından kitap yayınlatarak eserine olan bakış açısının değerini artırıyor ve bu hizmetler karşılığında ise Usta Yazarlar paketi ile kıyasla çok altında bir ücret ödüyor. 100 sayfaya kadar olan şiir eserleri 1500₺, 100 sayfanın üzerinde olan eserler ise 1750₺’dir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan verildi, puan: 5,00 üzerinden 5)

Biz Sizi Arayalım

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Sizi Hangi Saatler Diliminde Arayalım

Size Nasıl Ulaşalım ?
 Telefon E-Posta