seginus yayınları paketler

Siparişe Göre Eserin Basılsın

Yayın 08 Haziran 2016 - 18:03 335 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Siparişe Göre Eserin Basılsın

Günümüzde kitapçılık sektörünün bir bölümü online kitap satış sitelerine kaymıştır. Çünkü artık yayıncılık pr’ının büyük bölümü internette yapılmakta ve eserin değerlendirmeleri birçok blogger tarafından kısa zamanda detaylı olarak yapılmaktadır. Okuyucu internet ortamında tatmin olduğu bilgi ile kitapçıları gezip, rafları karıştırmadan, arka kapak yazısı okuma ihtiyacı duymadan sipariş verebilmektedir. Bu yayıncılık sektörünün gelişimine katkı sağlayan bir gelişmedir. Çünkü rafların arasından seçilen amatör yazarların kitapları online kitap satış sitelerinde de aynı muameleyi görmekte; yani titiz okuyucular çok satan eserlerinin arasına amatör yazarların eserlerini eklemeyi de ihmal etmemektedir.

Seginus yayınlarının online dağıtım ağı, şu an için kusursuz bir kapsam çerçevesine sahiptir. Satışta bulunan online paketimiz ile internette kitap satan bütün sitelerin yazdığınız eser kategorisinde yer alırsınız. D&R, kitapyurdu, hepsiburada, idefix, Babil… gibi popüler internet kitap satış sitelerinde kitabınız mutlaka yayınlanır fakat bizim online paket için yeterli gördüğümüz bir yayın haritası değildir bu. Eseriniz bu sitelerde yayınlandıktan sonra Seginus Yayıncılık olarak birçok mecrada eserinizi duyurmaya çalışırız. Hatta ürününüz için özel bir websitesi kurarak hem reklamını yapar hemde tek parça halinde pazarlanan bir ürün haline getiririz. Bunun yararı şu olur; internette adınızı merak eden herkes izi google’da ön sırada bulabilir ve sitenize tıkladığı anda iddia ediyoruz internette ki en iyi amatör yazar, tek kitap satış sitesine yönlendirilir. Yazarlarımız için en iyi tasarıma sahip grafikler ile destek vermeyi seviyoruz. Size sunduğumuz websitesinin de internette ki en başarılı amatör yazar sitesi olmasını arzu ediyoruz.

Online yazarlar paketimizde size matbaa baskısı değil, talebe göre baskı imkanı sunuyoruz. (Ayrıntılı bilgi.) Bu sayede matbaa külfetinden ve usta yazarlar paketinin ücretlerinden kurtuluyorsunuz fakat yurtiçi dağıtım ve raflarda usta yazarlar paketi içeriğinde ki kadar şansınız olmuyor. Ama online yazarlar paketimizi satın alan yazarlarımız dağıtımdan mahrum kalıyor anlamına gelmiyor elbet bu. Bu pakette aslında çok daha avantajlı mesela diyelim ki kitapyurdu.com sitesinden Pazar akşamı sizin kitabınızdan 3 adet sipariş verildi. Biz online yazarlar paketi içeriğinin gereği olarak kitapyurdu.com’dan gelen siparişi sizi bildirip kargo takibini yapmaktayız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan verildi, puan: 5,00 üzerinden 5)

ETİKETLER:

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yazar Menajerliği

Seginus yayınları yazarlarını b...

Kitap Bastırmak İstiyorum

Amatör yazarlar ülkemizde de hatırı sayılır bir zamandır destekli kişisel yay...

Dağıtım Ağımız

Seginus yayınlarını seçmeniz için en iyi sebeplerden biriside...