seginus yayınları paketler

Telif Haklarınız

Editöryal 31 Mayıs 2016 - 14:22 420 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Telif Haklarınız

Evet, çok çalıştınız ve hasatı toplama zamanı geldi. Eserinizin çok satacağına inanıyorsunuz ve yayınevlerinin düşük telif bedellerinden daha fazlasını hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Bu sebeple kendi telifinizi bütünüyle yönetebileceğiniz bir yayınevi arıyorsunuz. Seginus bu konuda en doğru seçim olacaktır. Çünkü Seginus normal ödemelerini altı ayda bir yapmasına rağmen çok satan ürünlerde bu kaideyi bozarak ödemeleri bir ay içinde yapmaktadır. Bu sebeple eğer ki bir bestseller yazdığınızı düşünüyor ve en kısa zamanda kitabınızı yayınlatarak yayıncılık dünyasına kendi kitapçınızı açmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Unutmayın Seginus size kitabınızın üstü fiyatının iskontolu oranı üzerinden ödeme yapar. Diyelim ki kitabınız kitapçılarda ve internette üstü fiyatı olarak 20 tl. Kitabınızın asıl fiyatı  dağıtımcılara ve internet kitapçılarına verilen ücretin %60 iskontosuz oranıdır. Yani 20 tl’lik bir kitabın asıl fiyatı 8 tl’dir. Yayınevi(Seginus) dağıtımcılara üstü fiyatından %60 indirimle satış yapar ve dağıtımcılar kitapçılara üzerine kendi iskontosunu ekleyerek fiyat verir. Kitapçılarda asıl fiyat olan üstü fiyatı kullanarak kar eder. İşte kalan %40’lık ücret sizin ücretinizdir. Diğer yayınevlerinin aksine telifsiz sözleşmeler yaptığımız için bu ücreti hiçbir şekilde biz almıyoruz. Tamamı size ödeniyor. Rutin ödemelerimiz altı ayda bir banka havalesi şeklinde yapılır. Eğer ki baskınız kısa sürede tükendi ise o ayın sonunda hemen ödeme alabilirsiniz.

Seginus yayınları tamamen güvenilir kurumsal bir reklam firmasının ortağıdır. Güvenilir olmamız için arkamızda iki büyük firma daha var. Bu sebeple bize kesinlikle güvenebilirsiniz. Telif hakları ve ödemeler ile ilgili daha fazla bilgi için sıkça sorulanlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan verildi, puan: 5,00 üzerinden 5)

ETİKETLER:

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sihirli Dokunuş (Editör)

İyi bir Editör müdahalesi ile sıradan bir kitabın başyapıta dönüşebileceğini biliyor musunuz?

Seginus İle Tanının

SEGİNUS YAYINLARI İLE TANININ