seginus yayınları paketler

Yazar Tanıtımı


Yazar Tanıtımı

Reklam çağında yaşadığımız gerçeği üzerine genişlettiğimiz vizyonumuz, sizi hızlı ve sonuca götüren bir yayıncılık deneyimine hazırlıyor. Onca emekler verilip ortaya çıkmış bir eser çoğu zaman piyasanın çetin şartları yüzünden arka raflarda tozlanıp henüz okuyucusuna ulaşamadan silinip gider. Bu yüzden nice önemli sanatçı adayı, ön sıralarda yer alan popüler eserlerin altında ezilir.

Biz bu sorunu biliyoruz ve çözümlerimizi ona göre geliştiriyoruz. Peki size yayın paketlerimizin yanında sunduğumuz reklam çözümleri, eserinizin tanınması ve satışlarınızın artması için yeterli mi; hayır, tamamen yeterli değildir. Ama Reklam Paketimizde sunduğumuz sosyal medya desteği, habercilik, röportaj, web sitesi hizmetleri ile sizin kişisel çabanız birleştiğinde ortaya beklenmedik sonuçlar çıkabilir. Bu süreçte size de ihtiyacımız olacak. Eğer Seginus Reklam Paketi ve kendi sosyal çevreniz ile oluşturduğunuz sosyal yankı birbiri ile güçlü bir dinamik oluşturursa, eseriniz belki de en çok okunanlar listelerine bile girebilir (Buna şahit olduk). Peki size sunduğumuz yazar tanıtım paketlerinin içeriği nelerdir?

 

Yazar Tanıtım Paketlerimiz Nedir, Neler İçerir?

Biz ayrıca reklamcılık kökenli bir firma olduğumuz için bir eseri bir ürün olarak pazarlama stratejisinin tecrübesine sahip yayıncılarız. Hys Bilişim bünyesinde kurulan Seginus Yayınları, iş reklam ve tanıtıma gelince sıradan bir yayınevi olmanın ötesine geçiyor. Size eserinizi yayın paketleri haricinde sunduğumuz reklam hizmetlerimiz öyle kolayca yenilen yutulan cinsten değildir. Çünkü reklamcılık işine halen devam eden ortaklarımız bu konuda size az maliyetli ama çok etkili bir paket hazırlamamızda bize yardımcı oldular. Neredeyse standart reklam ücretlerinin yarısından daha az bir ücrete sağladığımız hizmetlerimizin kalitesi sizi yeterince tatmin edecektir. Çözüm ortaklarımızın şirketlere web hizmetleri, prodüksiyon hizmetleri sağlayan firmalar olması, hem cüzi ücretlerimizin hem de kalitemizin sebeplerinden sadece biridir. Eğer ki eserinizi yayınlatmanın yanında bizden birde reklam paketi satın alırsanız o halde yayıncılık dünyasında ki tanınırlığınızın ciddi bir şekilde hızlanacağını düşünüyoruz.

seginus yayınları

REKLAM PAKETİMİZDE HANGİ HİZMETLER VAR

 

1-Web Sitesi

Google dostu, görsel açıdan emsallerinin üstünde bir web sitesi ile insanlara kartvizit olarak web adresinizi verin. Adınıza alınmış (.com) bir alan adı üzerine profesyonel bir grafiker ve web programcısı tarafından yapılan siteniz için gereken resimleri bile profesyonel makine ile biz çekiyoruz. Sitenize sizin yazdığınız bir metni ekleyip isteğinize göre link, video, görseller veya daha birçoğunu ekliyoruz. Size özel web sitesi yayınlıyoruz.

kişisel kitap basımı

2-Röportaj

İsterseniz soruları, alanında uzman ve birçok ünlü ile röportajları bulunan bir medya sorumlumuz sorsun, isterseniz kendi hazırladığınız soruları cevaplayarak kendinizi en iyi şekilde anlatın. Röportajınız bir çok ünlü yayın kuruluşunda yayınlanacaktır ve adınız arama motorlarına yazıldığında insanların karşısına ilk önce kendinizi anlattığınız röportajlarınız gelecektir.

kitap baskı fiyatları

3-Haber

Yine bir çok ünlü haber sitesinde kitabınız haber yapılacak ve kitlelerin ulaşabildiği bütün yayın organlarında isminiz ön plana çıkacak. Dilerseniz ekstra bir ücret daha ödeyerek popüler yazılı basında bile haberlerinizi yayınlatabilirsiniz. Eğer ki daha elit gazeteler ve diğer medya organlarının kültür sanat eklerinde çıkmak isterseniz bunun için özel bir planlama yaparak size bir medya haritası çıkartıyoruz. Bu sayede eğer isterseniz aylara bölerek kültür sanat ekleri, kitap dergileri, gazetelerin sayfalarında haberlerinizi farklı versiyonlarla yayınlayıp sizi sürekli gündemde tutuyoruz.

yayın ağımız

Basım Yayın Ağımız

basinradikal

4-Tanıtım Videosu

Kitabınızı tanıtan bir video hayal edin. Hatta hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak kafanızda kitabınızın hikaye örgüsünü bir sinema fragmanı şeklinde kurgulayın. Ustaca tasarlanmış bir video… Usta seslendirmenler kitabınızda ki ruhu hazmederek karakterlerinizi konuşturacak, iyi bir montajcı kitabın atmosferine dair 1 dakikalık satın alınmış görüntüleri montajlayacak ve harika bir fon müziği ile neredeyse film fragmanı niteliğinde bir tanıtım filminiz olacak. Bu videoyu hangi sosyal mecrada yayınlatırsanız yayınlatın mutlaka ses getirecek ve profesyonel içeriği etrafınızda ki insanları yeterince şaşırtacaktır.

video

 

5-Sosyal Medya

Şuna eminiz ki herkes kendi veya eseri adına sosyal medya mecralarında rahatça hesap açabilir. Fakat sosyal medyada tanıtım amaçlı bir kurumun, kişinin, eserin pazarlanması tamamen tecrübe gerektiren bir çalışmadır. Biz sosyal medya da oluşturduğumuz hesaplarınızı kitap düşkünü organik sanatseverlere beğendiriyor ve onların sizin eserinizden pasajlar paylaşmasını sağlayarak organik viral tanıtım ağınızı güçlendiriyoruz. Evet sosyal medya hesapları yönetimi eğer viral anlamda güçlü bir paylaşım ağına ulaşırsa, biliyoruz ki bir sanatçının tanınırlığı ve hayran kitlesi o ölçüde artış gösterir.

sosyal medya pazarlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan verildi, puan: 5,00 üzerinden 5)

Biz Sizi Arayalım

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Sizi Hangi Saatler Diliminde Arayalım

Size Nasıl Ulaşalım ?
 Telefon E-Posta