seginus yayınları paketler

Yazar Web Sitenizi Oluşturalım

Tasarım 08 Haziran 2016 - 15:00 301 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Yazar Web Sitenizi Oluşturalım

Seginus yayınlarının bütün yayın tanıtım hizmetleri en üst reklam potansiyeline sahiptir. Yani alanında en iyi tanıtım argümanlarına sahiptir. İyi bir web sitesi ile kötü bir site arasında ki fark, bir bakkal dükkanı ile süpermarket arasında ki fark kadar aşikardır. Bu yüzden çözüm ortaklarımızdan en iyi olanı isteriz ve müşterilerimize sunarız. Yazarlarımıza ücretsiz olarak sunduğumuz, tamamen yazar ve kitap pazarlamak için tasarlanmış web sitemiz ile artık isminizi arayan herkesi kendi evinizde karşılayacaksınız. Bu büyük bir prestijdir. Çünkü büyük sanatçıların arkasında her zaman onları destekleyici ekipler mevcuttur ve önemli kişilerin tanıtım içi gereken ana kaleleri her zaman için inşa edilmiştir. Sizi arayan kişilerde buna dikkat edecektir. Arkanızda ki ekip…

İyi bir web sitesi güçlü bir referans, kaliteli bir kartvizit gibidir. Özellikle kendini tanıtmak isteyen daha yolun başında olan amatör bir yazar için… Bizden hangi paketi alırsanız alın size mutlaka web paketimizi hediye ediyoruz. Bu paket sayesinde sizde hayranlarınıza kendi isminiz adına alınmış web adresinizi verebilir ve kitabınız ile ilgili makaleleri o siteden okumalarını isteyebilirsiniz.

Seginus yayınlarından kişisel bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken yazar paketlerimizden birini satın almak olacaktır. Sonrasında sizden belirli kelime sayılarında içerikler isteyeceğiz. Bunlar belirli ana hatlarda olacaktır ve web sitenizin hazır başlıkları altına ekleyeceğiz. Sonrasında sizden kaliteli fotoğraflar isteyeceğiz ki sitenizin ana hatlarını sizin fotoğraflarınız ile belirleyelim. Çok kısa sürede ortaya çok şık bir site çıkacaktır ve emin olun ki sizde hayran olacaksınız bu siteye. 

Örnek site için tıklayınız: Örnek Yazar Web Sitesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan verildi, puan: 5,00 üzerinden 5)

ETİKETLER:

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kitabınız Harika Görünsün

Kitabınızın piyasa şartlarında tutunabilmesi için her yönden...

Harika Kapaklar

Yayıncılığın belki de en ilginç taraflarından...

Kitabını Kendin Tasarla

Bir kitap hayal edin. Her bir d...